Whatsapp Ara
Yükleniyor
Tamamlayıcı Sağlık

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK’lı olan ve SGK’nın anlaşma yaptığı özel hastaneleri kullanmak isteyen ve bu özel hastanelerin SGK’nın ödediği tutarın üzerinde kalan kısım için teminat veren bir sağlık sigorta sistemidir.
 
Tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olabilmeniz için aktif olarak SGK’nızı kullanabiliyor olmanız gerekmektedir. Eğer SGK’nız aktif ise, tamamlayıcı sağlık sigortası alarak, tercih edeceğiniz anlaşmalı özel hastanelerde, devletin tahsil ettiği katkı payı haricinde, özel ve genel şartlar dahilinde hiçbir ücret ödemeden çıkarsınız. 
 
Tamamlayıcı sağlık sigortası maddi değerin yanında size ayrıca güven, huzur ve kolaylık sağlayacaktır. Tercih edilecek planlara göre iki ana teminattan oluşmaktadır. Yatarak tedavi planı ya da yatarak ve ayakta tedavi planı seçerek kendinizi ve ailenizi güvence altına alabilirsiniz. Oluşabilecek hastalık riskleriniz tam anlamıyla özel ve genel şartlar dahilinde güvence altındadır. Ameliyatlar, kemoterapi, radyoterapi, organ nakilleri, diyaliz, suni uzuv gibi tüm tedavi ihtiyaçlarınızda size limitsiz bir güvence sunulmaktadır. 
 
Ayakta Tedavi planlarında kişi başı senelik ortalama 10 adete kadar sunulan doktor muayene hakkınız ile birlikte ileri tanı ve tetkik ihtiyaçlarınız da limitsiz olarak güvence altındadır.
Sizde en iyisi vakit kaybetmeden tamamlayıcı sağlık sigortanızı yaptırmak için bizden teklif alın!
 

Tamamlayıcı sağlık sigortanız 550 tl den başlayan fiyatlarla !!!