Whatsapp Ara
Yükleniyor

Sigorta Jokeri Hakkında

           Sigorta Jokeri, 2011 yılında kurulan İnternet Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şirketinin hayata geçirdiği online sigortacılık platformudur. Kuruluşundan bugüne müşterilerine en iyi fiyat, güvenilir hizmet, 7/24 destek, hasar takip gibi konularda en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Online sigortacılık platformuyla daha geniş kitlelere aynı kaliteyi sunabilmek için Sigorta Jokeri markasıyla sektörde yerini almıştır.
 
           Hızla gelişen internet teknolojileriyle birlikte ülkemizde yaygınlaşan online alışveriş sistemi, detaylı analizlerle sigortacılık sektörüne uyarlanmıştır. Hızlı teklif, hasar destek, fiyat karşılaştırması gibi hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyacını en hızlı, en güvenilir şekilde karşılamak  ve en uygun hizmetle sonuca ulaşmak amaçlanmıştır.
 
           Sektörün en güvenilir sigorta şirketleriyle iş ortağı olan Sigorta Jokeri, Sağlık sigortaları, zorunlu trafik sigortaları, kasko sigortaları, konut sigortaları, ferdi kaza sigortaları ve zorunlu deprem sigortaları konusunda uzman ve dinamik ekibiyle, ihtiyaç analizi doğrultusunda en uygun sigorta paketlerini ve teminatları belirleyerek müşterilerimizin en doğru tercihi yapmaları konusunda ki hassasiyetiyle ön plana çıkmaktadır.